Lavaman 60x50 Gemma2 Dolomite
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman 60x50 Gemma2 Dolomite

Available:Në gjëndje
54,000 Lek
Image
Secure

Lavaman 60x50 Gemma2 Dolomite 

 • Lavaman 60x50 Gemma2 Dolomite me një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavaman 60x50 Gemma2 Dolomite vendoset në murin e tualetit tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka:

DOLOMITE 

Seria

Gemma2 

Materiali

Qeramike 

Kodi:

DLM-D521201

Ngjyra:

E bardhe

Vendosja:

Ne mur 

Perfshihet rubineti:

Jo

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat

Përmasat (cm):

50x60 cm

Lavaman 60x50 Gemma2 Dolomite 

 • Lavaman 60x50 Gemma2 Dolomite me një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavaman 60x50 Gemma2 Dolomite vendoset në murin e tualetit tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka:

DOLOMITE 

Seria

Gemma2 

Materiali

Qeramike 

Kodi:

DLM-D521201

Ngjyra:

E bardhe

Vendosja:

Ne mur 

Perfshihet rubineti:

Jo

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat

Përmasat (cm):

50x60 cm