Krah Dushi A-QA KLUDI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Krah Dushi A-QA KLUDI

Available:Në gjëndje
11,700 Lek
Image
Secure

Krah Dushi A-QA KLUDI KL-6654405

 • Krah Dushi A-QA KLUDI KL-6654405
 • Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese.
 • Kjo kokë dushi ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka 

Kludi

Origjina 

Gjermani

Familja

A-QA

Kodi

KL-6654405

Materiali

Krom

Montimi

Ne mur

Lidhja me rrjetin

G1/2

Garancia

5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 40 cm

Gjeresia

 7.5 cm

Krah Dushi A-QA KLUDI KL-6654405

 • Krah Dushi A-QA KLUDI KL-6654405
 • Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese.
 • Kjo kokë dushi ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka 

Kludi

Origjina 

Gjermani

Familja

A-QA

Kodi

KL-6654405

Materiali

Krom

Montimi

Ne mur

Lidhja me rrjetin

G1/2

Garancia

5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 40 cm

Gjeresia

 7.5 cm