Kondicioner Ferroli Giada 9000 Btu
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-5%
Kondicioner Ferroli Giada 9000 Btu

Kondicioner Ferroli Giada 9000 Btu

Available:Në gjëndje
58,000 Lek 61,500 Lek
Image
Secure
Kondicioner Ferroli Giada 9000 Btu
 • Hidhini një sy kondicionerit GIADA, sistemi më i fundit i kondicionereve ngrohës “split” nga Ferroli, në versionin monosplit  që mund t’i përmbushë të gjitha kërkesat tuaja. GIADA i ka të gjitha.
 • Ftohës Eko R32.
 • Klasa e efikasitetit A++ / A+++.
 • 4 filtra: katalizator i ftohtë, karboni aktiv, jon argjendi dhe biohepa . Teknologji e re e filtrit me katër shtresa që pastron ajrin dhe largon gazrat, aromat, formaldehidet, ndotësit, bakteret, viruset dhe kërpudhat
 • prej saj
 • Super Jonizues i ri që lëshon miliona jone për të reduktuar në mënyrë drastike praninë e viruseve dhe baktereve në ajër
 • Telekomanda me aplikacion të dedikuar për smartphone
 • E pajtueshme me asistentët zanorë " Amazon Alexa" dhe "Google Home ".
 • Shfaqja e temperaturës në makinë
 • Me teknologji të inverterit të rrymës së drejtpërdrejtë
 • Njësi e brendshme me dizajn veçanërisht tërheqës dhe modern
 • Njësi e jashtme e pajisur me mbulesa të përshtatshme dhe xhaketë që thith zërin
 • Grilë e marrjes dhe filtra lehtësisht të lëvizshme për pastrim të shpejtë
 • Rinisje automatike në rast të ndërprerjes së energjisë
 • Modaliteti i funksionimit natën / modaliteti "AUTOMATIC" / Funksioni i kohëmatësit
 • Njësia e jashtme e trajtuar me substanca mbrojtëse kundër ndryshkut
 • Lidhja Wi-Fi e përfshirë

   Informacione teknike

  Marka:

  Ferroli

  Familja:

  Giada

  Tipi:

  Mural

  Lloji:

  Inverter

  Kapaciteti:

  9000 BTU
  Filtra:
  • katalizator i ftohtë,
  • karboni aktiv,
  • jon argjendi 
  • biohepa

  Furnizimi me energji:

  220/240 V - 1 fazë - 50Hz

  Energjia që harxhon në ngrohje:

  0,5 ~ 5,2

  Energjia që harxhon në ftohje:

  0,4 ~ 5,4

  Klasa e energjisë në ftohje: 

  A++

  Klasa e energjisë në ngrohje:

  A+++

  Gaz ftoheë:

  R32 / 675

  Niveli i zhurmës:

  62 dB

  Garancia:

  2 vjet

   

  Përmasat e kokës

  Gjatësia:

  805 mm

  Gjerësia:

  285 mm

  Lartësia:

  194  mm

   

  Përmasat e motorrit

  Gjatësia:

  720 mm

  Gjerësia:

  495 mm

  Lartësia:

  270 mm
  Kondicioner Ferroli Giada 9000 Btu
  • Hidhini një sy kondicionerit GIADA, sistemi më i fundit i kondicionereve ngrohës “split” nga Ferroli, në versionin monosplit  që mund t’i përmbushë të gjitha kërkesat tuaja. GIADA i ka të gjitha.
  • Ftohës Eko R32.
  • Klasa e efikasitetit A++ / A+++.
  • 4 filtra: katalizator i ftohtë, karboni aktiv, jon argjendi dhe biohepa . Teknologji e re e filtrit me katër shtresa që pastron ajrin dhe largon gazrat, aromat, formaldehidet, ndotësit, bakteret, viruset dhe kërpudhat
  • prej saj
  • Super Jonizues i ri që lëshon miliona jone për të reduktuar në mënyrë drastike praninë e viruseve dhe baktereve në ajër
  • Telekomanda me aplikacion të dedikuar për smartphone
  • E pajtueshme me asistentët zanorë " Amazon Alexa" dhe "Google Home ".
  • Shfaqja e temperaturës në makinë
  • Me teknologji të inverterit të rrymës së drejtpërdrejtë
  • Njësi e brendshme me dizajn veçanërisht tërheqës dhe modern
  • Njësi e jashtme e pajisur me mbulesa të përshtatshme dhe xhaketë që thith zërin
  • Grilë e marrjes dhe filtra lehtësisht të lëvizshme për pastrim të shpejtë
  • Rinisje automatike në rast të ndërprerjes së energjisë
  • Modaliteti i funksionimit natën / modaliteti "AUTOMATIC" / Funksioni i kohëmatësit
  • Njësia e jashtme e trajtuar me substanca mbrojtëse kundër ndryshkut
  • Lidhja Wi-Fi e përfshirë

    Informacione teknike

   Marka:

   Ferroli

   Familja:

   Giada

   Tipi:

   Mural

   Lloji:

   Inverter

   Kapaciteti:

   9000 BTU
   Filtra:
   • katalizator i ftohtë,
   • karboni aktiv,
   • jon argjendi 
   • biohepa

   Furnizimi me energji:

   220/240 V - 1 fazë - 50Hz

   Energjia që harxhon në ngrohje:

   0,5 ~ 5,2

   Energjia që harxhon në ftohje:

   0,4 ~ 5,4

   Klasa e energjisë në ftohje: 

   A++

   Klasa e energjisë në ngrohje:

   A+++

   Gaz ftoheë:

   R32 / 675

   Niveli i zhurmës:

   62 dB

   Garancia:

   2 vjet

    

   Përmasat e kokës

   Gjatësia:

   805 mm

   Gjerësia:

   285 mm

   Lartësia:

   194  mm

    

   Përmasat e motorrit

   Gjatësia:

   720 mm

   Gjerësia:

   495 mm

   Lartësia:

   270 mm