Koke Dushi Incaso Unverdi-A
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-19%
Koke Dushi Incaso Unverdi-A
Koke Dushi Incaso Unverdi-A

Koke Dushi Incaso Unverdi-A

Available:Në gjëndje
2,100 Lek 2,600 Lek
Image
Secure
Koke Dushi Incaso Unverdi-A
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • Koke Dushi Incaso Unverdi-A e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

Unverdi-A

Origjina:

Turqi

Modeli:

Koke dushi

Kodi:

UNVA-1800066

  Materiali:

  Krom

  Ngjyra: 

  E kromuar

  Lidhja me rrjetin:

   -

  Nr i funksioneve:

  -

  Montimi:

  Incaso

  Forma:

  Katrore

  Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

  EN ISO 3822

  Garancia:

   2 vjet


  Përmasat

  Gjatësia e kokës (në cm):

  25 cm

  Gjerësia e kokës (në cm):

  25 cm

  Koke Dushi Incaso Unverdi-A
  • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
  • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
  • Koke Dushi Incaso Unverdi-A e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
  • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

  Informacione teknike

  Marka:

  Unverdi-A

  Origjina:

  Turqi

  Modeli:

  Koke dushi

  Kodi:

  UNVA-1800066

   Materiali:

   Krom

   Ngjyra: 

   E kromuar

   Lidhja me rrjetin:

    -

   Nr i funksioneve:

   -

   Montimi:

   Incaso

   Forma:

   Katrore

   Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

   EN ISO 3822

   Garancia:

    2 vjet


   Përmasat

   Gjatësia e kokës (në cm):

   25 cm

   Gjerësia e kokës (në cm):

   25 cm