Koke Dushi A-QA KLUDI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Koke Dushi A-QA KLUDI

Available:Në gjëndje
8,000 Lek
Image
Secure

Koke Dushi A-QA KLUDI KL-6651105-00

 • Koka e dushit e siperme Kludi KL-6651105-00
 • Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese.
 • Kjo kokë dushi ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka: 

Kludi

Origjina:

Gjermani

Familja:

A-QA

Kodi:

665110500

Materiali:

Krom

Lidhja e rrjetit:

G1/2

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Diametri (në mm):

200 mm

Lartësia (në mm):

55 mmm

Koke Dushi A-QA KLUDI KL-6651105-00

 • Koka e dushit e siperme Kludi KL-6651105-00
 • Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese.
 • Kjo kokë dushi ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka: 

Kludi

Origjina:

Gjermani

Familja:

A-QA

Kodi:

665110500

Materiali:

Krom

Lidhja e rrjetit:

G1/2

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Diametri (në mm):

200 mm

Lartësia (në mm):

55 mmm