Izolues industrial / Ngjitës silikoni LOCTITE SI 5366 CL, 310ml
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Izolues industrial / Ngjitës silikoni LOCTITE SI 5366 CL, 310ml

Available:Në gjëndje
2,000 Lek
Image
Secure
LOCTITE SI 5366
• Silikon me një komponent
për përdotim
të përgjithshëm. I përshtatshëm
për xham,
metal dhe qeramika.
LOCTITE SI 5366
• Silikon me një komponent
për përdotim
të përgjithshëm. I përshtatshëm
për xham,
metal dhe qeramika.