Ndricues muri Horoz Igde
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues muri Horoz Igde

Available:Në gjëndje
2,200 Lek
Image
Secure

Ndricues muri Horoz Igde

 • HOROZ Igde
 • Ndricues muri Horoz Igde, Për ndriçimin e jashtëm të ndërtesave, Për banim dhe shërbime komunale, Për ndriçimin e rrugëve, parqeve, Për ndriçimin e peizazheve, Për ndriçimin e parkingjeve
 • Ndriçues i bërë nga çeliku inox dhe materiali termoplastik
 • Siperfaqje xhami rezistente ndaj nxehtësisë
 • Ndricues muri Horoz IHLAMUR ka një shkallë mbrojtjeje IP65 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

076-013-0002

Tensioni: 

100-240V / 50-60Hz

Fuqia:

3 WATT

Temperatura e ngjyrave

6200 K

Fluksi i ndricimit

65 lm

Ngjyra

Gri e erret

Tipi LED

SMD LED

Materiali

Plastike

Jetegjatesia

30000 ore

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

124 mm

Gjeresia

124 mm

Ndricues muri Horoz Igde

 • HOROZ Igde
 • Ndricues muri Horoz Igde, Për ndriçimin e jashtëm të ndërtesave, Për banim dhe shërbime komunale, Për ndriçimin e rrugëve, parqeve, Për ndriçimin e peizazheve, Për ndriçimin e parkingjeve
 • Ndriçues i bërë nga çeliku inox dhe materiali termoplastik
 • Siperfaqje xhami rezistente ndaj nxehtësisë
 • Ndricues muri Horoz IHLAMUR ka një shkallë mbrojtjeje IP65 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

076-013-0002

Tensioni: 

100-240V / 50-60Hz

Fuqia:

3 WATT

Temperatura e ngjyrave

6200 K

Fluksi i ndricimit

65 lm

Ngjyra

Gri e erret

Tipi LED

SMD LED

Materiali

Plastike

Jetegjatesia

30000 ore

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

124 mm

Gjeresia

124 mm