Guarnicion I lengshem LOCTITE 510 50ml
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Guarnicion I lengshem LOCTITE 510 50ml

Available:Në gjëndje
3,250 Lek
Image
Secure
LOCTITE
510
• Ideal për përpërdorim
në fllanxhat e ngurta
ku është e nevojshme
rezistencë e lartë ndaj
temperaturave dhe
kimikateve.

LOCTITE
510
• Ideal për përpërdorim
në fllanxhat e ngurta
ku është e nevojshme
rezistencë e lartë ndaj
temperaturave dhe
kimikateve.