Gt11 Mbajtese Sapuni Pjate 33 Open
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Gt11 Mbajtese Sapuni Pjate 33 Open

Available:Në gjëndje
2,000 Lek
Image
Secure

Gt11 Mbajtese Sapuni Pjate 33 Open 

Gt11 Mbajtese Sapuni Pjate 33 Open është një aksesori i thjeshtë, por i dobishëm, i cili siguron organizim dhe lehtëson hyrjen në dush ose banjë. Një dizajn i thjeshtë dhe i kompaktuar për të mbajtur sapunin dhe pjesët tjera të nevojshme.

Përmasat

Gjatësia 19 cm 
Gjerësia 13 cm 
 Lartësia  4 cm 

 

Gt11 Mbajtese Sapuni Pjate 33 Open 

Gt11 Mbajtese Sapuni Pjate 33 Open është një aksesori i thjeshtë, por i dobishëm, i cili siguron organizim dhe lehtëson hyrjen në dush ose banjë. Një dizajn i thjeshtë dhe i kompaktuar për të mbajtur sapunin dhe pjesët tjera të nevojshme.

Përmasat

Gjatësia 19 cm 
Gjerësia 13 cm 
 Lartësia  4 cm