Grup Vaske-Dushi IDEAL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Grup Vaske-Dushi IDEAL

Available:Në gjëndje
2,940 Lek
Image
Secure
Grup Vaske-Dushi IDEAL
 • Grup Vaske Dushi Ideal Z8179-3
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka

 IDEAL

Origjina

 Itali

Familja

 Ideal

Kodi

 Z8179-3

Montimi

 Incaso

Materiali 

 Krom

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Perfshihet koka e dushit

 Po

Lidhja me rrjetin

 3/8"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 2 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 12 cm

Lartesia

 21 cm

Thellesia

 19.5 cm

Grup Vaske-Dushi IDEAL
 • Grup Vaske Dushi Ideal Z8179-3
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka

 IDEAL

Origjina

 Itali

Familja

 Ideal

Kodi

 Z8179-3

Montimi

 Incaso

Materiali 

 Krom

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Perfshihet koka e dushit

 Po

Lidhja me rrjetin

 3/8"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 2 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 12 cm

Lartesia

 21 cm

Thellesia

 19.5 cm