Grup Lavamani L Chr GRB
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-32%
Grup Lavamani L Chr GRB
Grup Lavamani L Chr GRB

Grup Lavamani L Chr GRB

Available:Në gjëndje
16,100 Lek 23,900 Lek
Image
Secure

Grup Lavamani L Chr GRB

 • Grup lavamani nga marka e mirënjohur GRB. 
 • Grup Lavamani GRB L produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht. 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt i Grup Lavamani L Chr GRB në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Familja:

Chr

Kodi:

GRBKL-60517600

Vrima e rekomanduar:

50 mm për instalim

Lartesia ne aerator:

258 mm

Perfshihet pileta:

Jo

Perfshihen tubat fleksibel:

Po

Lidhja me rrjetin:

3/8"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

30.6 cm

Gjeresia (ne cm):

11.1 cm

Grup Lavamani L Chr GRB

 • Grup lavamani nga marka e mirënjohur GRB. 
 • Grup Lavamani GRB L produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht. 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt i Grup Lavamani L Chr GRB në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Familja:

Chr

Kodi:

GRBKL-60517600

Vrima e rekomanduar:

50 mm për instalim

Lartesia ne aerator:

258 mm

Perfshihet pileta:

Jo

Perfshihen tubat fleksibel:

Po

Lidhja me rrjetin:

3/8"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

30.6 cm

Gjeresia (ne cm):

11.1 cm