Grup Lavamani Kludi Bozz KLB-382960576
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Grup Lavamani Kludi Bozz KLB-382960576

Available:Out of Stock
24,000 Lek
Secure

Grup Lavamani Kludi Bozz KLB-382960576

 • Grup lavamani nga marka e mirënjohur Kludi.
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

KLUDI

Origjina:

Gjermani

Familja:

BOZZ

Kodi:

KLB-382960576

Perfshihen tubat fleksibel:

 Po

Lidhja me rrjetin:

3/8"

Lartesia mbi aerator:

240 mm

Leve e forte:

DN 15/ PN 10

Garancia:

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

8.5 cm

Lartesia (ne cm):

31.4 cm

Diametri (ne cm):

4.5 cm

Grup Lavamani Kludi Bozz KLB-382960576

 • Grup lavamani nga marka e mirënjohur Kludi.
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

KLUDI

Origjina:

Gjermani

Familja:

BOZZ

Kodi:

KLB-382960576

Perfshihen tubat fleksibel:

 Po

Lidhja me rrjetin:

3/8"

Lartesia mbi aerator:

240 mm

Leve e forte:

DN 15/ PN 10

Garancia:

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

8.5 cm

Lartesia (ne cm):

31.4 cm

Diametri (ne cm):

4.5 cm