GRUP LAVAMANI KLUDI BOZZ
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

GRUP LAVAMANI KLUDI BOZZ

Available:Në gjëndje
44,100 Lek
Image
Secure

GRUP LAVAMANI KLUDI BOZZ KL-382863976

 • Grup lavamani nga marka e mirënjohur Kludi.
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

KLUDI

Origjina:

Gjermani

Familja:

BOZZ

Kodi:

KL-382863976

Perfshihen tubat fleksibel:

 Po

Lidhja me rrjetin:

3/8"

Lartesia mbi aerator:

240 mm

Leve e forte:

DN 15

Garancia:

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

10 cm

Lartesia (ne cm):

27.5 cm

Diametri (ne cm):

4.8 cm

  GRUP LAVAMANI KLUDI BOZZ KL-382863976

  • Grup lavamani nga marka e mirënjohur Kludi.
  • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
  • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
  • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
  • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

  Informacione teknike

  Marka:

  KLUDI

  Origjina:

  Gjermani

  Familja:

  BOZZ

  Kodi:

  KL-382863976

  Perfshihen tubat fleksibel:

   Po

  Lidhja me rrjetin:

  3/8"

  Lartesia mbi aerator:

  240 mm

  Leve e forte:

  DN 15

  Garancia:

   5 vjet


  Përmasat

  Gjatesia (ne cm):

  10 cm

  Lartesia (ne cm):

  27.5 cm

  Diametri (ne cm):

  4.8 cm