Grup Lavamani GRB Kala White
Grup Lavamani GRB Kala White
Grup Lavamani GRB Kala White

Grup Lavamani GRB Kala White

14,900 Lek
23,900 Lek
Grup Lavamani GRB Kala White  Grup lavamani nga marka e mirënjohur GRB Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht  E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje. Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri...

Instock

Përshkrimi

Grup Lavamani GRB Kala White 

  • Grup lavamani nga marka e mirënjohur GRB
  • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
  • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
  • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
  • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
  • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Familja

 Kala

Kodi

 GRBKWL-60512602

Vrima e rekomanduar

 35mm për instalim

Lartesia ne aerator

 115mm

Perfshihet pileta

 Jo

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 3/8"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 16.1 cm

Gjeresia

 11.1 cm

Artikuj të lidhur