Grup Lavamani Grb Jolie
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-37%
Grup Lavamani Grb Jolie

Grup Lavamani Grb Jolie

Available:Në gjëndje
12,500 Lek 19,900 Lek
Image
Secure

Grup Lavamani Grb Jolie

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proçeset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.


Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Seria:

Jolie 

Kodi:

GRBJL-912700

Vrima e rekomanduar:

50mm për instalim

Lartësia në aerator:

130mm

Përfshihet pileta:

Jo

Përfshihen tubat fleksibël:

Po

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatësia (në cm):

18.8 cm

Gjerësia (në cm):

12.5 cm

Gjatësia e dorezës (në cm):

8.9 cm

Grup Lavamani Grb Jolie

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proçeset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.


Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Seria:

Jolie 

Kodi:

GRBJL-912700

Vrima e rekomanduar:

50mm për instalim

Lartësia në aerator:

130mm

Përfshihet pileta:

Jo

Përfshihen tubat fleksibël:

Po

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatësia (në cm):

18.8 cm

Gjerësia (në cm):

12.5 cm

Gjatësia e dorezës (në cm):

8.9 cm