Grup Lavamani Despertar Chr
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-53%
Grup-Lavamani-Despertar-Chr
Grup-Lavamani-Despertar-Chr

Grup Lavamani Despertar Chr

Available:Në gjëndje
14,000 Lek 29,990 Lek
Image
Secure

Grup Lavamani Despertar Chr GRBDL-812100 

 • Grup Lavamani nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht duke garantuar më të mirën për ju.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.


Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Seria

 Despertar

Kodi

 GRBDL-812100AL

Vrima e rekomanduar

 35mm për instalim

Perfshihet pileta

 Jo

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 14.1 cm

Lartesia

 14.1 cm

Diametri

 5 cm


Grup Lavamani Despertar Chr GRBDL-812100 

 • Grup Lavamani nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht duke garantuar më të mirën për ju.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.


Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Seria

 Despertar

Kodi

 GRBDL-812100AL

Vrima e rekomanduar

 35mm për instalim

Perfshihet pileta

 Jo

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 14.1 cm

Lartesia

 14.1 cm

Diametri

 5 cm