Grup Grb Dev Inc.Kala
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-27%
Grup Grb Dev Inc.Kala
Grup Grb Dev Inc.Kala

Grup Grb Dev Inc.Kala

Available:Në gjëndje
26,100 Lek 35,900 Lek
Image
Secure

Grup Grb Dev Inc.Kala

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Seria:

Kala

Kodi:

GRBKD-50130520

Montimi:

Incaso

Kontroll i temperatures:

Po

Deviator:

Po

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat

Gjatesia (ne cm):

17 cm

Lartesia (ne cm):

14 cm


Grup Grb Dev Inc.Kala

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Seria:

Kala

Kodi:

GRBKD-50130520

Montimi:

Incaso

Kontroll i temperatures:

Po

Deviator:

Po

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat

Gjatesia (ne cm):

17 cm

Lartesia (ne cm):

14 cm