Grup Dushi Incaso Jolie GRB
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-29%
Grup Dushi Incaso Jolie GRB

Grup Dushi Incaso Jolie GRB

Available:Në gjëndje
19,600 Lek 27,900 Lek
Image
Secure
Grup Dushi Incaso Jolie GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • Grup Dushi Incaso Premier Chr GRB i lehtë dhe praktik në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Seria:

Jolie 

Kodi:

GRBJD-142600

Montimi:

Incaso

Gjatesia e tubit fleksibel:

-

Numri i funksioneve te dushit:

-

Perfshihet tubi i dushit:

 -

Kontroll i temperatures:

Po

Deviator:

Po

Garancia:

5 vjet

 

Grup Dushi Incaso Jolie GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • Grup Dushi Incaso Premier Chr GRB i lehtë dhe praktik në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Seria:

Jolie 

Kodi:

GRBJD-142600

Montimi:

Incaso

Gjatesia e tubit fleksibel:

-

Numri i funksioneve te dushit:

-

Perfshihet tubi i dushit:

 -

Kontroll i temperatures:

Po

Deviator:

Po

Garancia:

5 vjet