Grup Dushi Grb Jolie
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-46%
Grup Dushi Grb Jolie
Grup Dushi Grb Jolie

Grup Dushi Grb Jolie

Available:Në gjëndje
10,100 Lek 18,900 Lek
Image
Secure

Grup Dushi Grb Jolie 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Grup Dushi Ink-1Way Thermo Grb Enter Plus e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.


Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Seria:

Jolie

Kodi:

GRBJD-135600

Montimi:

Incaso

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Gjatesia ( ne cm):

7 cm

Grup Dushi Grb Jolie 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Grup Dushi Ink-1Way Thermo Grb Enter Plus e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.


Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Seria:

Jolie

Kodi:

GRBJD-135600

Montimi:

Incaso

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Gjatesia ( ne cm):

7 cm