Grup Bideje Kludi Bozz
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Grup Bideje Kludi Bozz

Available:Në gjëndje
18,660 Lek
Image
Secure

Grup Bideje Kludi Bozz KLB-385330576

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

KLUDI

Origjina:

Gjermani

Familja:

Bozz

Kodi:

KLB-385330576

Perfshihet pileta

Jo

Perfshihen tubat fleksibel

Po

Lidhja me rrjetin

3/8"

Grup Bideje me nje leve:

DN 10

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

8.5 cm

Lartesia (ne cm):

12.8 cm

Diametri (ne cm):

4.5 cm

Grup Bideje Kludi Bozz KLB-385330576

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

KLUDI

Origjina:

Gjermani

Familja:

Bozz

Kodi:

KLB-385330576

Perfshihet pileta

Jo

Perfshihen tubat fleksibel

Po

Lidhja me rrjetin

3/8"

Grup Bideje me nje leve:

DN 10

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

8.5 cm

Lartesia (ne cm):

12.8 cm

Diametri (ne cm):

4.5 cm