Grup bideje GRB Time Male
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Grup bideje GRB Time Male
Grup bideje GRB Time Male

Grup bideje GRB Time Male

Available:Në gjëndje
12,400 Lek 23,900 Lek
Image
Secure
Grup bideje GRB Time Male
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Lartësia 75 mm në aerator.
 • Tuba lidhëse fleksibël.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Familja:

Time Male

Kodi:

GRBT-47712471

Perfshihet pileta:

Jo

Perfshihen tubat fleksibel:

Po

Lidhja me rrjetin:

3/8"

Lartesia mbi aerator:

75 mm

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

12 cm

Lartesia (ne cm);

14.5 cm

Diametri (ne cm):

4.9 cm

Grup bideje GRB Time Male
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Lartësia 75 mm në aerator.
 • Tuba lidhëse fleksibël.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Familja:

Time Male

Kodi:

GRBT-47712471

Perfshihet pileta:

Jo

Perfshihen tubat fleksibel:

Po

Lidhja me rrjetin:

3/8"

Lartesia mbi aerator:

75 mm

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

12 cm

Lartesia (ne cm);

14.5 cm

Diametri (ne cm):

4.9 cm