Grup Bideje GRB Despertar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Grup Bideje GRB Despertar
Grup Bideje GRB Despertar

Grup Bideje GRB Despertar

Available:Në gjëndje
20,500 Lek 39,500 Lek
Image
Secure
Grup Bideje GRB Despertar 
 • Grup bideje nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Kodi:

GRBDWB-817110

Familja:

Despertar

Vrima e rekomanduar:

35mm për instalim

Përfshihet pileta:

Jo

Përfshihen tubat fleksibel:

Po

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatësia (në cm):

33.5 cm

Gjerësia (në cm):

20 cm

Lartësia (në cm):

9 cm

Pesha (në kg):

1.73 kg

Grup Bideje GRB Despertar 
 • Grup bideje nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Kodi:

GRBDWB-817110

Familja:

Despertar

Vrima e rekomanduar:

35mm për instalim

Përfshihet pileta:

Jo

Përfshihen tubat fleksibel:

Po

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatësia (në cm):

33.5 cm

Gjerësia (në cm):

20 cm

Lartësia (në cm):

9 cm

Pesha (në kg):

1.73 kg