Grup Bideje Bozz Kludi
Grup Bideje Bozz Kludi

Grup Bideje Bozz Kludi

21,200 Lek
Sale
Grup Bideje Bozz Kludi KL-385333976 Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar. I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht. E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje. Informacione teknike Marka: KLUDI Origjina: Gjermani Familja: Bozz Kodi: KL-385333976 Perfshihen tubat fleksibel: Po Lidhja me...

Instock

Përshkrimi

Grup Bideje Bozz Kludi KL-385333976

  • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
  • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
  • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

KLUDI

Origjina:

Gjermani

Familja:

Bozz

Kodi:

KL-385333976

Perfshihen tubat fleksibel:

Po

Lidhja me rrjetin:

3/8"

Grup Bideje me nje leve:

DN 10

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatësia (në cm):

8.5 cm

Lartësia (në cm):

12.5 cm

Diametri (në cm):

4.5 cm

Artikuj të lidhur