Grup Lavamani Mural GRB Despertar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-29%
Grup Lavamani Mural GRB Despertar
Grup Lavamani Mural GRB Despertar

Grup Lavamani Mural GRB Despertar

Available:Në gjëndje
21,100 Lek 29,900 Lek
Image
Secure
Grup Lavamani Mural GRB Despertar 
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

   

 • Informacione teknike

  Marka:

  GRB

  Origjina:

  Spanja

  Seria:

  Despertar

  Kodi:

  GRBDL-820200

  Montimi:

  Incaso

  Gjatesia e tubit fleksibel:

  -

  Numri i funksioneve te dushit:

  -

  Perfshihet tubi i dushit:

   -

  Kontroll i temperatures:

  Po

  Deviator:

  Po

  Garancia:

  5 vjet

   

   

  Permasat

  Gjeresia (ne cm):

  22.5 cm

Grup Lavamani Mural GRB Despertar 
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

   

 • Informacione teknike

  Marka:

  GRB

  Origjina:

  Spanja

  Seria:

  Despertar

  Kodi:

  GRBDL-820200

  Montimi:

  Incaso

  Gjatesia e tubit fleksibel:

  -

  Numri i funksioneve te dushit:

  -

  Perfshihet tubi i dushit:

   -

  Kontroll i temperatures:

  Po

  Deviator:

  Po

  Garancia:

  5 vjet

   

   

  Permasat

  Gjeresia (ne cm):

  22.5 cm