Kollone Dushi GRB Despertar Baln
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-30%
Kollone Dushi GRB Despertar Baln
Kollone Dushi GRB Despertar Baln

Kollone Dushi GRB Despertar Baln

Available:Në gjëndje
41,990 Lek 60,100 Lek
Image
Secure
 •  Kollone Dushi GRB Despertar Baln GRBDK-85460850
 •  Kollone Dushi GRB Despertar Baln
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

 GRB

Origjina:

 SPANJE

Materiali I jashtem:

 Metal krom i bardhe

Perfshihet koke dushi:

 Po

Gjatesia e tubit te dushit:

 17 cm

Buton sigurie (38'):

 PO

Termostat:

 PO

Lidhja me rrjetin:

 1/2"

Rregullues lartesise:

 PO

Garancia:

 5 VJET

 

Përmasat

Lartesia:

 109 cm

Diametri i kokes:

 25cm

Diametri i tubit:

 2.4cm

 •  Kollone Dushi GRB Despertar Baln GRBDK-85460850
 •  Kollone Dushi GRB Despertar Baln
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

 GRB

Origjina:

 SPANJE

Materiali I jashtem:

 Metal krom i bardhe

Perfshihet koke dushi:

 Po

Gjatesia e tubit te dushit:

 17 cm

Buton sigurie (38'):

 PO

Termostat:

 PO

Lidhja me rrjetin:

 1/2"

Rregullues lartesise:

 PO

Garancia:

 5 VJET

 

Përmasat

Lartesia:

 109 cm

Diametri i kokes:

 25cm

Diametri i tubit:

 2.4cm