Grup Bideje GRB Classic
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-28%
Grup-Bideje-GRB-Classic

Grup Bideje GRB Classic

Available:Në gjëndje
14,780 Lek 20,700 Lek
Image
Secure

 Grup Bideje GRB Classic 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

SPANJE

Familja:

CLASSIC

Kodi:

GRBCL1866B-219199

Perfshihet pileta

Jo

Perfshihen tubat fleksibel

Po

Lidhja me rrjetin

3/8"

Grup Bideje me nje leve:

DN 10

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

33.5 cm

Lartesia (ne cm):

9 cm

Gjerësia (ne cm):

20 cm


 Grup Bideje GRB Classic 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

SPANJE

Familja:

CLASSIC

Kodi:

GRBCL1866B-219199

Perfshihet pileta

Jo

Perfshihen tubat fleksibel

Po

Lidhja me rrjetin

3/8"

Grup Bideje me nje leve:

DN 10

Garancia:

5 vjet


Përmasat

Gjatesia (ne cm):

33.5 cm

Lartesia (ne cm):

9 cm

Gjerësia (ne cm):

20 cm