Grb Sup Cilindrik Chr
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-51%
Grb Sup Cilindrik Chr
Grb Sup Cilindrik Chr

Grb Sup Cilindrik Chr

Available:Në gjëndje
460 Lek 950 Lek
Image
Secure

Grb Sup Cilindrik Chr

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • Sup Cilindrik GRB i lehtë dhe praktik në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Kodi:

GRBS-050055

Materiali:

ABS

Ngjyra:

E kromuar

E orientueshme:

PO

Garancia:

5 vjet


Grb Sup Cilindrik Chr

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • Sup Cilindrik GRB i lehtë dhe praktik në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Kodi:

GRBS-050055

Materiali:

ABS

Ngjyra:

E kromuar

E orientueshme:

PO

Garancia:

5 vjet