Ndriçues tavanor pllafon Eglo 97882 Frania-S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor pllafon Eglo 97882 Frania-S

Available:Në gjëndje
4,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor tip pllafoni Eglo. Model 97882 Frania-S
Ndriçuesi është i thjeshtë me ngjyrë të bardhë.
Ndricimi LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K. Lumen 1600.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 70
Gjerësia (në mm) 330
Gjatësia (në mm) 330

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X14.6W 
Ndriçues tavanor tip pllafoni Eglo. Model 97882 Frania-S Ndriçuesi është i thjeshtë me ngjyrë të bardhë. Ndricimi LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K. Lumen 1600. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.   Përmasat: Lartësia (në mm) 70 Gjerësia (në mm) 330 Gjatësia (në mm) 330
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X14.6W