Ndriçues i varur Eglo 99693 Calmanera
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99693 Calmanera

Available:Në gjëndje
7,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99693 pjesë e Calmanera. Një ndriçues modern dhe tepër i thjeshtë që përshtatet në thuajse çdo ambient të brendshëm si sallon, kuzhinë apo dhe zyrë. Me material cilësor dhe tepër rezistent çeliku në ngjyrë të zezë.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 325

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99693 pjesë e Calmanera. Një ndriçues modern dhe tepër i thjeshtë që përshtatet në thuajse çdo ambient të brendshëm si sallon, kuzhinë apo dhe zyrë. Me material cilësor dhe tepër rezistent çeliku në ngjyrë të zezë.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 325

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W