Ndiçues Statik Komodine Eglo 99593 NARICES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndiçues Statik Komodine Eglo 99593 NARICES

Available:Në gjëndje
9,500 Lek
Image
Secure
Ndiçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99593, pjesë e koleksionit NARICES.
Nriçues modern i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe të bukur
I përshtatshëm për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, sallon etj. 
Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë dhe ai i konturës në ngjyë gold
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 500
Gjerësia (në mm) 220
Gjatësia (në mm) 295

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrotja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W
Ndiçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99593, pjesë e koleksionit NARICES. Nriçues modern i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe të bukur I përshtatshëm për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, sallon etj.  Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë dhe ai i konturës në ngjyë gold
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 500 Gjerësia (në mm) 220 Gjatësia (në mm) 295
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrotja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W