Ndriçues Statik Komodine Eglo 99559 PALOZZA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-42%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 99559 PALOZZA 1
Ndriçues Statik Komodine Eglo 99559 PALOZZA 1
Ndriçues Statik Komodine Eglo 99559 PALOZZA 1

Ndriçues Statik Komodine Eglo 99559 PALOZZA 1

Available:Në gjëndje
4,500 Lek 7,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99559, pjesë e koleksionit PALOZZA 1.
Ndriçues modern i krijuar me elegancë, ideali për të zbukuruar ambientin në të cilin vendoset
Modeli është i përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, sallone etj.
Material alumini në ngjyrë gri si të hirit dhe kontura plastikë në të bardhë
Lloji i ndriçuesit është LED

Përmasat:
Lartësia (në mm) 420
Gjerësia (në mm) 110
Gjatësia (në mm) 150

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 11W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99559, pjesë e koleksionit PALOZZA 1. Ndriçues modern i krijuar me elegancë, ideali për të zbukuruar ambientin në të cilin vendoset
Modeli është i përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, sallone etj.
Material alumini në ngjyrë gri si të hirit dhe kontura plastikë në të bardhë
Lloji i ndriçuesit është LED
Përmasat: Lartësia (në mm) 420 Gjerësia (në mm) 110 Gjatësia (në mm) 150
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Fuqia e ndriçimit: 11W