Ndriçues Statik Eglo 99319 LASANA 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 99319 LASANA 3

Available:Në gjëndje
19,000 Lek 29,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 99319, pjesë e koleksionit LASANA 3.
Ndriçues me një dizajn modern shumë të veçantë dhe të bukur.
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si në shtëpinë tuaj zyrë apo dhe në vende të tjera.
Materiali çelik, alumin në ngjyrë të  zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1420
Gjerësia (në mm) 130
Gjatësia (në mm) 250

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 36W

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 99319, pjesë e koleksionit LASANA 3.
Ndriçues me një dizajn modern shumë të veçantë dhe të bukur.
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si në shtëpinë tuaj zyrë apo dhe në vende të tjera.
Materiali çelik, alumin në ngjyrë të  zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat: Lartësia (në mm) 1420 Gjerësia (në mm) 130 Gjatësia (në mm) 250
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 36W