Ndriçues i varur Eglo 99273 Esteperra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99273 Esteperra

Available:Out of Stock
10,900 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 99273 pjesë e koleksionit Esteperra.
Ndriçues i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Harmonizoni arredimin e ambientit tuaj me ndriçimin cilësor dhe të bukur. Ajo çka ju mungon për ta bërë ambientin tuaj unik.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura tekstil me nderthurje të zezës dhe të artës.
Me ngjyrë të zezë dhe gold.  
Lloji i ndriçuesit E27
                              
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 380
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W 
Ndriçues i varur Eglo, modeli 99273 pjesë e koleksionit Esteperra. Ndriçues i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Harmonizoni arredimin e ambientit tuaj me ndriçimin cilësor dhe të bukur. Ajo çka ju mungon për ta bërë ambientin tuaj unik.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura tekstil me nderthurje të zezës dhe të artës. Me ngjyrë të zezë dhe gold.   Lloji i ndriçuesit E27                                Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 380   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X40W