Ndriçues tavanor Eglo 99226 Fueva 5
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99226 Fueva 5

Available:Në gjëndje
3,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99226, pjesë e linjës Fueva 5.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali i çelikut dhe xhami është plastikë.
Lloji i këtij ndriçuesi LED me një dizajn të thjeshtë i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 28
Diametri (në mm) 210

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 17W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99226, pjesë e linjës Fueva 5. Ky ndriçues përbëhet nga materiali i çelikut dhe xhami është plastikë. Lloji i këtij ndriçuesi LED me një dizajn të thjeshtë i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 28 Diametri (në mm) 210
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 17W