Ndriçues tavanor Eglo 98487 Pozondon
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 98487 Pozondon

Available:Në gjëndje
14,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98487, pjesë e linjës Pozondon.
Ky ndriçues modern LED përëhet nga materiali i çelikut me ngjyrë ari.
Materiali i konturës është plastikë e bardhë.
Ky dizajn i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj,

Përmasat:
Lartësia (në mm) 100
Diametri (në mm) 380
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 18W
Drita : e përfshirë
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98487, pjesë e linjës Pozondon. Ky ndriçues modern LED përëhet nga materiali i çelikut me ngjyrë ari. Materiali i konturës është plastikë e bardhë. Ky dizajn i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj,
Përmasat:
Lartësia (në mm) 100 Diametri (në mm) 380   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 18W Drita : e përfshirë