Ndriçues i varur Eglo 98441 Camargo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-25%
Ndriçues i varur Eglo 98441 Camargo
Ndriçues i varur Eglo 98441 Camargo
Ndriçues i varur Eglo 98441 Camargo

Ndriçues i varur Eglo 98441 Camargo

Available:Në gjëndje
14,900 Lek 19,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 98441 pjesë e koleksionit Camargo
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. për të cilin duhet të blini tre llamba të tipit E14 me fuqi maksimale 40W.
Gjatësia e ndriçuesit mund të rregullohet sipas dëshirës.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çeliku në ngjyrë të zezë dhe kontura xham në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 350

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 98441 pjesë e koleksionit Camargo Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. për të cilin duhet të blini tre llamba të tipit E14 me fuqi maksimale 40W. Gjatësia e ndriçuesit mund të rregullohet sipas dëshirës. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çeliku në ngjyrë të zezë dhe kontura xham në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E14

Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 350
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W