Ndriçues Statik Eglo 98315 VARILLAS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 98315 VARILLAS

Available:Out of Stock
11,900 Lek
Secure
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 98315, pjesë e koleksionit VARILLAS.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë klasik dhe shumë të bukur
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë tuaj
Materiali cilësor çelik në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1510
Diametri (në mm) 380 
Diametri i bazës (në mm) 250

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 98315, pjesë e koleksionit VARILLAS. I krijuar me një dizajn të thjeshtë klasik dhe shumë të bukur
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë tuaj
Materiali cilësor çelik në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 1510
Diametri (në mm) 380 
Diametri i bazës (në mm) 250

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W