Ndriçues mural eglo 98111 TOWNSHEND 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural eglo 98111 TOWNSHEND 3

Available:Në gjëndje
2,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo, modeli 98111, pjesë e linjës TOWNSHEND 3.
Materiali i produktit është prej druri dhe çelik me ngjyrë kafe dhe të zezë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27-LED.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 50
Gjatësia (në mm) 165

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W
Ndriçues mural Eglo, modeli 98111, pjesë e linjës TOWNSHEND 3. Materiali i produktit është prej druri dhe çelik me ngjyrë kafe dhe të zezë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27-LED.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 50 Gjatësia (në mm) 165
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W