Ndriçues i varur Eglo 98016 Gradoli
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 98016 Gradoli

Available:Në gjëndje
14,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98016 pjesë e koleksionit Gradoli.
Dizajn i thjeshtë dhe modern me 6 llampa për ndricim 
Eshtë një përshtatje mahnitëse e stilit sputnik me një skelet të bardhë të pastër. Përmban gjithashtu edhe detaje ngjyërë kromi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1500
Diametri (në mm): 550

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 6X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98016 pjesë e koleksionit Gradoli. Dizajn i thjeshtë dhe modern me 6 llampa për ndricim  Eshtë një përshtatje mahnitëse e stilit sputnik me një skelet të bardhë të pastër. Përmban gjithashtu edhe detaje ngjyërë kromi. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik. Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1500 Diametri (në mm): 550
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 6X60W