Ndriçues i varur Eglo 97651 Pinto Gold
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 97651 Pinto Gold

Available:Në gjëndje
6,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 97651 pjesë e Pinto Gold. Ndriçues modern dhe tepër i thjeshtë në dizajn. Tepër unik me një pamje shumë të bukur dhe të veçantë, një ndriçues i bërë për të zbukuruar ambientet e brendshme. Me materialin e tij prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe me xhamin e tij të tejdukshëm dhe konturet unike në ngjyrë ari bëjnë të mundur  një ndriçim spektakolar për ambientit të cilin ky ndriçues dekoron. I përshtatshëm për në sallone shtëpe, zyra apo dhe ambient ngrënjeje. 

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 110

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 97651 pjesë e Pinto Gold. Ndriçues modern dhe tepër i thjeshtë në dizajn. Tepër unik me një pamje shumë të bukur dhe të veçantë, një ndriçues i bërë për të zbukuruar ambientet e brendshme. Me materialin e tij prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe me xhamin e tij të tejdukshëm dhe konturet unike në ngjyrë ari bëjnë të mundur  një ndriçim spektakolar për ambientit të cilin ky ndriçues dekoron. I përshtatshëm për në sallone shtëpe, zyra apo dhe ambient ngrënjeje. 

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 110

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W