Ndriçues Statik Eglo 97365 PALOZZA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 97365 PALOZZA

Available:Në gjëndje
24,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 97365, pjesë e koleksionit PALOZZA.
Ndriçues i krijuar me një dizajn modern dhe mjafë të veçantë.
Forma elegante dhe ndriçimi cilësor janë pjesë përbërëse e këtij ndriçuesu
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si sallone, dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Materiali alumin dhe plastikë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë, i ndrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1175
Diametri (në mm) 220
Diametri i bazës (në mm) 220

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 25W
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 97365, pjesë e koleksionit PALOZZA.
Ndriçues i krijuar me një dizajn modern dhe mjafë të veçantë.
Forma elegante dhe ndriçimi cilësor janë pjesë përbërëse e këtij ndriçuesu
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si sallone, dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Materiali alumin dhe plastikë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë, i ndrohtë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 1175
Diametri (në mm) 220
Diametri i bazës (në mm) 220

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Fuqia e ndriçimit: 25W