Ndriçues tavanor Eglo 95663 Fradelo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 95663 Fradelo

Available:Në gjëndje
10,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95663, pjesë e linjës Fradelo.
Ky ndriçues i llojit LED përbëhet nga çeliku dhe xhami përbëhet nga plastika dhe kristali.
Dizajni i tij modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma ndenjes, kuzhina etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 60
Gjerësia (në mm) 140
Gjatësia (në mm) 460

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X3,5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95663, pjesë e linjës Fradelo. Ky ndriçues i llojit LED përbëhet nga çeliku dhe xhami përbëhet nga plastika dhe kristali. Dizajni i tij modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma ndenjes, kuzhina etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 60 Gjerësia (në mm) 140 Gjatësia (në mm) 460
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X3,5W