Ndriçues mural Eglo 95544 TELLUCIO-S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-33%
Ndriçues mural Eglo 95544 TELLUCIO-S
Ndriçues mural Eglo 95544 TELLUCIO-S

Ndriçues mural Eglo 95544 TELLUCIO-S

Available:Në gjëndje
19,900 Lek 30,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95544, pjesë e linjës  TELLUCIO-S.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë krom, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me kristal me ngjyrë të bardhë dhe të pastër.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është tuneable white.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 60
Gjatësia (në mm) 435

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 12W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95544, pjesë e linjës  TELLUCIO-S. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë krom, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me kristal me ngjyrë të bardhë dhe të pastër. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është tuneable white.
Përmasat: Lartësia (në mm) 60 Gjatësia (në mm) 435
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 12W