Ndriçues Statik Eglo 95541 FONDACHELLI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 95541 FONDACHELLI

Available:Në gjëndje
25,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 95541, pjesë e koleksionit FONDACHELLI.
I krijuar me një dizajn mjaftë të thjeshtë dhe elegant.
Dekorim dhe pamje fantastike, është i përshtatshëm për ambiente të brëndshme.
Krysisht si sallone apo dhoma ndenje.
Material cilësor prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe ai i konturës me material pre pëlhure në ngjyrë të zezë dhe bakër.
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1515
Diametri (në mm) 510

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 95541, pjesë e koleksionit FONDACHELLI. I krijuar me një dizajn mjaftë të thjeshtë dhe elegant.
Dekorim dhe pamje fantastike, është i përshtatshëm për ambiente të brëndshme.
Krysisht si sallone apo dhoma ndenje.
Material cilësor prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe ai i konturës me material pre pëlhure në ngjyrë të zezë dhe bakër.
Lloji i ndriçuesit: E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1515
Diametri (në mm) 510

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W