Ndriçues i varur Eglo 94319 Romagnese
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 94319 Romagnese

Available:Në gjëndje
6,600 Lek 14,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94319, pjesë e koleksionit Romagnese
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur me 5 llamba për ndriçim.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri të hapur dhe kokat e ndriçuesit qelq në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë)
 
Permasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 105
Gjatësia (në mm) 900
Gjatësia e kanopit (në mm) 280
Gjerësia e kanopit (në mm) 60
Lartësia e kanopit (në mm) 38

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 12V
Tensioni: 220-240V 50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 5X3.3W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94319, pjesë e koleksionit Romagnese Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur me 5 llamba për ndriçim.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri të hapur dhe kokat e ndriçuesit qelq në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë)
  Permasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 105 Gjatësia (në mm) 900 Gjatësia e kanopit (në mm) 280 Gjerësia e kanopit (në mm) 60 Lartësia e kanopit (në mm) 38
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 12V Tensioni: 220-240V 50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 5X3.3W