Ndriçues Statik Komodine Eglo 94082 PASIANO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-64%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 94082 PASIANO
Ndriçues Statik Komodine Eglo 94082 PASIANO
Ndriçues Statik Komodine Eglo 94082 PASIANO

Ndriçues Statik Komodine Eglo 94082 PASIANO

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 27,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 94082, pjesë e linjës PASIANO.
Me një pamje elegante dhe shumë të bukur
Materiali i këtij ndriçuesi është kristal dhe çelik me një ngjyrë të qartë dhe të kromuar.
Materiali i xhamit për këtë produkt është pëlhurë me një ngjyrë të e zezë dhe me të artë.
Ka një stil modern i cili përshatet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji indriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 630
Diametri (në mm) 380

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 94082, pjesë e linjës PASIANO.
Me një pamje elegante dhe shumë të bukur
Materiali i këtij ndriçuesi është kristal dhe çelik me një ngjyrë të qartë dhe të kromuar. Materiali i xhamit për këtë produkt është pëlhurë me një ngjyrë të e zezë dhe me të artë. Ka një stil modern i cili përshatet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji indriçuesit: E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 630 Diametri (në mm) 380

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W