Ndriçues Mural Eglo 86715 MESTRE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Mural Eglo 86715 MESTRE

Available:Në gjëndje
2,500 Lek 4,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 86715, pjesë e linjës MESTRE
Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë antike-kafe, ari
dhe materiali i xhamit është qelq me shkumës me ngjyrë bezhë.
Eshtë një model antik që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 335
Gjatësia (në mm) 300
Pesha 0,89 Kilogram
Pjesa e zgjatur (në mm) 160

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 86715, pjesë e linjës MESTRE Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë antike-kafe, ari dhe materiali i xhamit është qelq me shkumës me ngjyrë bezhë. Eshtë një model antik që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 335 Gjatësia (në mm) 300 Pesha 0,89 Kilogram Pjesa e zgjatur (në mm) 160
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W