Ndriçues tavanor Eglo 81636 ELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 81636 ELLA

Available:Në gjëndje
4,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 81636, pjesë e linjës ELLA.
Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga materiali çelik i bardhë dhe xhami është opal-mat xhami.
Dizajni i thjeshtë i këtij ndriçuesi përshtatet me ambiente të brendshme si kuzhina, dhoma gjumi, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 117
Diametri (në mm) 280

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 81636, pjesë e linjës ELLA. Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga materiali çelik i bardhë dhe xhami është opal-mat xhami. Dizajni i thjeshtë i këtij ndriçuesi përshtatet me ambiente të brendshme si kuzhina, dhoma gjumi, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 117 Diametri (në mm) 280
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W