Ndriçues tavanor Eglo 81635 Ella
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 81635 Ella

Available:Në gjëndje
2,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 81635, pjesë e linjës Ella.
Ky ndriçues i thjeshtë i llojit E27 përbëhet nga material çeliku dhe xhami përbëhet nga opal-mat xhami.
Dizajni i tij i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes, kuzhina etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 92
Diametri (në mm) 200
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 81635, pjesë e linjës Ella. Ky ndriçues i thjeshtë i llojit E27 përbëhet nga material çeliku dhe xhami përbëhet nga opal-mat xhami. Dizajni i tij i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 92 Diametri (në mm) 200   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W