Ndriçues tavanor Eglo 75534 IGROKA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-74%
Ndriçues tavanor Eglo 75534 IGROKA
Ndriçues tavanor Eglo 75534 IGROKA

Ndriçues tavanor Eglo 75534 IGROKA

Available:Out of Stock
3,900 Lek 15,000 Lek
Secure
Ndriçues Tavanor Eglo, modeli 75534 , pjesë e linjës COLTI. 
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë me transparente, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me efekt kristali me ngjyrë të bardhë dhe të kromuar.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është 3000K.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 60

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik:220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 18,8W
Ndriçues Tavanor Eglo, modeli 75534 , pjesë e linjës COLTI.  Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë me transparente, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me efekt kristali me ngjyrë të bardhë dhe të kromuar. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është 3000K.
Përmasat: Lartësia (në mm) 60
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik:220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 18,8W